10cm Optical Crystal Stand Up Heart
Ref: SY4003
Specs & Prices content
| Weight | 0.31 |
| Colour | Clear |
| Print Area | H55mm W60mm |
| Dimension | H100mm W100mm D17mm |
| Size | Medium |
| Decoration | CG,IN,DC,LF,SE,SS |
| Carton Dimension | 61cmx46cmx46cm |
| Carton Weight | 11.16 |
| Quantity Per Box | 36 |
Product Configuration
Colour
Price options
Enter your quantity
YOUR PRICE
Your unit price: £63.41 per unit
Your Subtotal: £63.41 excl VAT
ALL-INCLUSIVE PRICING - Our Prices Are Inclusive Of Product, Print, Origination(set-up) & Carriage To One UK Address. NO HIDDEN PRICES - JUST ADD THE VAT1Download Image
Spec Sheet
Request a sample
Increase your quantity to make savings on the unit cost. For a full detailed quote add this product to your enquiry basket above.
Specs & Prices content
| Weight | 0.31 |
| Colour | Clear |
| Print Area | H55mm W60mm |
| Dimension | H100mm W100mm D17mm |
| Size | Medium |
| Decoration | CG,IN,DC,LF,SE,SS |
| Carton Dimension | 61cmx46cmx46cm |
| Carton Weight | 11.16 |
| Quantity Per Box | 36 |
