17.5cm x 9cm x 15mm Optical Crystal Rectangle on an Aluminium Base
Ref: TZ3939
Specs & Prices content
| Weight | 0.68 |
| Colour | Aluminium,Clear |
| Print Area | H110mm W70mm |
| Dimension | H185mm W90mm |
| Size | Medium |
| Decoration | IN,SE |
| Carton Dimension | 61cmx46cmx46cm |
| Carton Weight | 16.32 |
| Quantity Per Box | 24 |
Product Configuration
Colour
Price options
Enter your quantity
YOUR PRICE
Your unit price: £89.63 per unit
Your Subtotal: £89.63 excl VAT
ALL-INCLUSIVE PRICING - Our Prices Are Inclusive Of Product, Print, Origination(set-up) & Carriage To One UK Address. NO HIDDEN PRICES - JUST ADD THE VAT1Download Image
Spec Sheet
Request a sample
Increase your quantity to make savings on the unit cost. For a full detailed quote add this product to your enquiry basket above.
Specs & Prices content
| Weight | 0.68 |
| Colour | Aluminium,Clear |
| Print Area | H110mm W70mm |
| Dimension | H185mm W90mm |
| Size | Medium |
| Decoration | IN,SE |
| Carton Dimension | 61cmx46cmx46cm |
| Carton Weight | 16.32 |
| Quantity Per Box | 24 |
