Automatic Golf
Ref: GP-58
Specs & Prices content
| Method | Screen Printed |
| Print Area | 275 x 180 x 180mm |
| Material | |
| Colours | Black|Navy|Blue|White|Grey|Orange|Red|Light Blue |
| Diameter when open | 120cm |
| Length when closed | N/A |
| Weight | N/A |
| M O Q | 25 |
| Carton Quantity | 25 |
| Carton Weight | 20KG |
| Carton Dimensions | 1010 x 253 x 125mm |
YOUR PRICE
Your unit price: £12.75 per unit
Your Subtotal: £318.78 excl VAT
ALL-INCLUSIVE PRICING - Our Prices Are Inclusive Of Product, Print, Origination(set-up) & Carriage To One UK Address. NO HIDDEN PRICES - JUST ADD THE VAT1Download Image
Spec Sheet
Request a sample
Increase your quantity to make savings on the unit cost. For a full detailed quote add this product to your enquiry basket above.
Specs & Prices content
| Method | Screen Printed |
| Print Area | 275 x 180 x 180mm |
| Material | |
| Colours | Black|Navy|Blue|White|Grey|Orange|Red|Light Blue |
| Diameter when open | 120cm |
| Length when closed | N/A |
| Weight | N/A |
| M O Q | 25 |
| Carton Quantity | 25 |
| Carton Weight | 20KG |
| Carton Dimensions | 1010 x 253 x 125mm |

