Bespoke Shaped Wood Block Award 70mm x 125mm
Ref: ITEM12776
Specs & Prices content
| Branding Method | Digital UV Printing |
| Branding Position | Front Face |
| Product Width | 70mm |
| Product Height | 125mm |
| Product Depth | 28mm |
| Box Dimensions | Ask For Details |
| Country of Origin | UK |
| Packing Material | Plastic Free Packaging |
| Material Spec 1 | Wood 28mm (Sustainably Sourced Range of Woods) |
Product Configuration
Colour
Price options
Enter your quantity
YOUR PRICE
Your unit price: £97.58 per unit
Your Subtotal: £97.58 excl VAT
ALL-INCLUSIVE PRICING - Our Prices Are Inclusive Of Product, Print, Origination(set-up) & Carriage To One UK Address. NO HIDDEN PRICES - JUST ADD THE VAT1Download Image
Spec Sheet
Request a sample
Increase your quantity to make savings on the unit cost. For a full detailed quote add this product to your enquiry basket above.
Specs & Prices content
| Branding Method | Digital UV Printing |
| Branding Position | Front Face |
| Product Width | 70mm |
| Product Height | 125mm |
| Product Depth | 28mm |
| Box Dimensions | Ask For Details |
| Country of Origin | UK |
| Packing Material | Plastic Free Packaging |
| Material Spec 1 | Wood 28mm (Sustainably Sourced Range of Woods) |
