1pr of 0.5ltr Crystalite Lovers Decanters
Ref: CB10
Specs & Prices content
| Weight | 3.50 |
| Colour | Clear |
| Print Area | H80mm W45mm |
| Dimension | H270mm W210mm |
| Size | Large |
| Decoration | IN,SE |
| Carton Dimension | 61cmx46cmx46cm |
| Carton Weight | 14 |
| Quantity Per Box | 4 |
Product Configuration
Colour
Price options
Enter your quantity
YOUR PRICE
Your unit price: £165.05 per unit
Your Subtotal: £165.05 excl VAT
ALL-INCLUSIVE PRICING - Our Prices Are Inclusive Of Product, Print, Origination(set-up) & Carriage To One UK Address. NO HIDDEN PRICES - JUST ADD THE VAT1Download Image
Spec Sheet
Request a sample
Increase your quantity to make savings on the unit cost. For a full detailed quote add this product to your enquiry basket above.
Specs & Prices content
| Weight | 3.50 |
| Colour | Clear |
| Print Area | H80mm W45mm |
| Dimension | H270mm W210mm |
| Size | Large |
| Decoration | IN,SE |
| Carton Dimension | 61cmx46cmx46cm |
| Carton Weight | 14 |
| Quantity Per Box | 4 |
