5cm Logo Brownie
Ref: 5cmLB
Specs & Prices content
| Branding Method | Full Colour Edible Topper |
| A L L E R G E N S | EGGS / MILK / SULPHER DIOXIDE |
| Material | Secret Brownie Recipe |
| Size | 50mm |
| Print Area | 48mm |
| M O Q | 30 |
| Packing | Individually Wrapped |
| Artwork | Required in any vectorised file format |
| Production Proof | Visuals supplied within 24 hours |
| Pre Production Sample | Approx 2 weeks from artwork approval |
| Bulk Turnaround | Approx 3 weeks from artwork approval |
| Country of Manufacture | United Kingdom |
Product Configuration
Colour
Price options
Enter your quantity
YOUR PRICE
Your unit price: £3.70 per unit
Your Subtotal: £111.02 excl VAT
ALL-INCLUSIVE PRICING - Our Prices Are Inclusive Of Product, Print, Origination(set-up) & Carriage To One UK Address. NO HIDDEN PRICES - JUST ADD THE VAT1Download Image
Spec Sheet
Request a sample
Increase your quantity to make savings on the unit cost. For a full detailed quote add this product to your enquiry basket above.
Specs & Prices content
| Branding Method | Full Colour Edible Topper |
| A L L E R G E N S | EGGS / MILK / SULPHER DIOXIDE |
| Material | Secret Brownie Recipe |
| Size | 50mm |
| Print Area | 48mm |
| M O Q | 30 |
| Packing | Individually Wrapped |
| Artwork | Required in any vectorised file format |
| Production Proof | Visuals supplied within 24 hours |
| Pre Production Sample | Approx 2 weeks from artwork approval |
| Bulk Turnaround | Approx 3 weeks from artwork approval |
| Country of Manufacture | United Kingdom |
