Eden Recycled Stainless Steel Bamboo Lid Water Bottle - 590 ml
Ref: WKA-XXX-ACJCX-20-X
Specs & Prices content
| Product | Black |
| Capacity | 20 oz |
| Lid | Bamboo |
| Print Location | Full wrap on the bottle |
| Deco Method | 4 Colour Inkjet |
| Height | 101.600 mm |
| Width | 208.290 mm |
| Material | 304 recycled Stainless Steel; Bamboo (FSC certified) |
YOUR PRICE
Your unit price: £5.38 per unit
Your Subtotal: £269.10 excl VAT
ALL-INCLUSIVE PRICING - Our Prices Are Inclusive Of Product, Print, Origination(set-up) & Carriage To One UK Address. NO HIDDEN PRICES - JUST ADD THE VAT1Download Image
Spec Sheet
Request a sample
Increase your quantity to make savings on the unit cost. For a full detailed quote add this product to your enquiry basket above.
Specs & Prices content
| Product | Black |
| Capacity | 20 oz |
| Lid | Bamboo |
| Print Location | Full wrap on the bottle |
| Deco Method | 4 Colour Inkjet |
| Height | 101.600 mm |
| Width | 208.290 mm |
| Material | 304 recycled Stainless Steel; Bamboo (FSC certified) |

