Glacier - 475 ml Double-Wall Recycled Stainless Steel Tumbler
Ref: WFH-XXX-J4JCX-16-X
Specs & Prices content
| Product | Black |
| Capacity | 16 oz |
| Lid | Clear |
| Trim | Chrome |
| Print Location | Centred on bottle |
| Deco Method | 4 Colour Inkjet |
| Height | 101.600 mm |
| Width | 101.600 mm |
| Material | 304 Recycled SS; Lid: Regular AS + PP |
YOUR PRICE
Your unit price: £11.00 per unit
Your Subtotal: £440.10 excl VAT
ALL-INCLUSIVE PRICING - Our Prices Are Inclusive Of Product, Print, Origination(set-up) & Carriage To One UK Address. NO HIDDEN PRICES - JUST ADD THE VAT1Download Image
Spec Sheet
Request a sample
Increase your quantity to make savings on the unit cost. For a full detailed quote add this product to your enquiry basket above.
Specs & Prices content
| Product | Black |
| Capacity | 16 oz |
| Lid | Clear |
| Trim | Chrome |
| Print Location | Centred on bottle |
| Deco Method | 4 Colour Inkjet |
| Height | 101.600 mm |
| Width | 101.600 mm |
| Material | 304 Recycled SS; Lid: Regular AS + PP |
