Grosche Yukon Stainless Steel Slider Lid Tumbler – 890 ml
Ref: WJV-XXX-XXJCX-30-X
Specs & Prices content
| Product | Black |
| Capacity | 30 oz |
| Lid | Clear |
| Print Location | Centred on bottle |
| Deco Method | 4 Colour Inkjet |
| Height | 76.200 mm |
| Width | 88.900 mm |
| Material | Stainless Steel |
YOUR PRICE
Your unit price: £28.11 per unit
Your Subtotal: £449.78 excl VAT
ALL-INCLUSIVE PRICING - Our Prices Are Inclusive Of Product, Print, Origination(set-up) & Carriage To One UK Address. NO HIDDEN PRICES - JUST ADD THE VAT1Download Image
Spec Sheet
Request a sample
Increase your quantity to make savings on the unit cost. For a full detailed quote add this product to your enquiry basket above.
Specs & Prices content
| Product | Black |
| Capacity | 30 oz |
| Lid | Clear |
| Print Location | Centred on bottle |
| Deco Method | 4 Colour Inkjet |
| Height | 76.200 mm |
| Width | 88.900 mm |
| Material | Stainless Steel |
