Harmony Bamboo Gel Pen
Ref: AJJ-XXX-ACLAM-BG-C
Specs & Prices content
| Trim | Taupe |
| Barrel | Bamboo |
| Ink Type | Gel |
| Ink | Blue |
| Point Size | 0.7 mm |
| Print Location | Centred on barrel |
| Deco Method | Laser |
| Height | 7.493 mm |
| Width | 50.800 mm |
| Material | Bamboo Barrel; Metal Clip; ABS Plastic; RPET nose & TPR grip |
YOUR PRICE
Your unit price: £1.44 per unit
Your Subtotal: £240.83 excl VAT
ALL-INCLUSIVE PRICING - Our Prices Are Inclusive Of Product, Print, Origination(set-up) & Carriage To One UK Address. NO HIDDEN PRICES - JUST ADD THE VAT1Download Image
Spec Sheet
Request a sample
Increase your quantity to make savings on the unit cost. For a full detailed quote add this product to your enquiry basket above.
Specs & Prices content
| Trim | Taupe |
| Barrel | Bamboo |
| Ink Type | Gel |
| Ink | Blue |
| Point Size | 0.7 mm |
| Print Location | Centred on barrel |
| Deco Method | Laser |
| Height | 7.493 mm |
| Width | 50.800 mm |
| Material | Bamboo Barrel; Metal Clip; ABS Plastic; RPET nose & TPR grip |
