Legend - 475 ml Stainless Steel Tumbler
Ref: WBL-XXX-BXJJ4-16-X
Specs & Prices content
| Trim | Blue |
| Capacity | 16 oz |
| Product | Chrome |
| Print Location | Wraparoun |
| Deco Method | 4 Colour Inkjet |
| Height | 76.200 mm |
| Width | 257.606 mm |
| Material | Stainless Steel |
YOUR PRICE
Your unit price: £4.49 per unit
Your Subtotal: £269.10 excl VAT
ALL-INCLUSIVE PRICING - Our Prices Are Inclusive Of Product, Print, Origination(set-up) & Carriage To One UK Address. NO HIDDEN PRICES - JUST ADD THE VAT1Download Image
Spec Sheet
Request a sample
Increase your quantity to make savings on the unit cost. For a full detailed quote add this product to your enquiry basket above.
Specs & Prices content
| Trim | Blue |
| Capacity | 16 oz |
| Product | Chrome |
| Print Location | Wraparoun |
| Deco Method | 4 Colour Inkjet |
| Height | 76.200 mm |
| Width | 257.606 mm |
| Material | Stainless Steel |
