Norden rPET Glossy Monochrome Leakproof Bottle – 680ml
Ref: WJS-XXX-XXJ15-23-X
Specs & Prices content
| Product | Lime Green |
| Capacity | 23 oz |
| Lid | Lime Green |
| Print Location | Full wrap on the bottle |
| Deco Method | 4 Colour Inkjet |
| Height | 76.200 mm |
| Width | 223.053 mm |
| Material | Body: RPET; Lid: PP & 201 SS |
YOUR PRICE
Your unit price: £3.13 per unit
Your Subtotal: £156.63 excl VAT
ALL-INCLUSIVE PRICING - Our Prices Are Inclusive Of Product, Print, Origination(set-up) & Carriage To One UK Address. NO HIDDEN PRICES - JUST ADD THE VAT1Download Image
Spec Sheet
Request a sample
Increase your quantity to make savings on the unit cost. For a full detailed quote add this product to your enquiry basket above.
Specs & Prices content
| Product | Lime Green |
| Capacity | 23 oz |
| Lid | Lime Green |
| Print Location | Full wrap on the bottle |
| Deco Method | 4 Colour Inkjet |
| Height | 76.200 mm |
| Width | 223.053 mm |
| Material | Body: RPET; Lid: PP & 201 SS |
