SimpliColour 355 ml Ceramic Mug
Ref: MUG-XXX-CRNWX-11-X
Specs & Prices content
| Product | White |
| Capacity | 12 oz |
| Halo | NA |
| Print Location | Centred on mug |
| Deco Method | Sublimation |
| Height | 76.200 mm |
| Width | 190.500 mm |
| Material | Ceramic |
YOUR PRICE
Your unit price: £2.33 per unit
Your Subtotal: £111.95 excl VAT
ALL-INCLUSIVE PRICING - Our Prices Are Inclusive Of Product, Print, Origination(set-up) & Carriage To One UK Address. NO HIDDEN PRICES - JUST ADD THE VAT1Download Image
Spec Sheet
Request a sample
Increase your quantity to make savings on the unit cost. For a full detailed quote add this product to your enquiry basket above.
Specs & Prices content
| Product | White |
| Capacity | 12 oz |
| Halo | NA |
| Print Location | Centred on mug |
| Deco Method | Sublimation |
| Height | 76.200 mm |
| Width | 190.500 mm |
| Material | Ceramic |
