15.5cm Optical Crystal Facet Curve Award
Ref: SY4032
Specs & Prices content
| Weight | 0.96 |
| Colour | Clear |
| Print Area | H80mm W60mm |
| Dimension | H155mm W100mm D30mm |
| Size | Medium |
| Decoration | CG,IN,DC,LF,SE,SS |
| Carton Dimension | 61cmx46cmx46cm |
| Carton Weight | 11.52 |
| Quantity Per Box | 12 |
Product Configuration
Colour
Price options
Enter your quantity
YOUR PRICE
Your unit price: £81.97 per unit
Your Subtotal: £81.97 excl VAT
ALL-INCLUSIVE PRICING - Our Prices Are Inclusive Of Product, Print, Origination(set-up) & Carriage To One UK Address. NO HIDDEN PRICES - JUST ADD THE VAT1Download Image
Spec Sheet
Request a sample
Increase your quantity to make savings on the unit cost. For a full detailed quote add this product to your enquiry basket above.
Specs & Prices content
| Weight | 0.96 |
| Colour | Clear |
| Print Area | H80mm W60mm |
| Dimension | H155mm W100mm D30mm |
| Size | Medium |
| Decoration | CG,IN,DC,LF,SE,SS |
| Carton Dimension | 61cmx46cmx46cm |
| Carton Weight | 11.52 |
| Quantity Per Box | 12 |
