18.5cm Clear Optical Crystal Luxor Award with 2 Cobalt Blue Lines
Ref: SY3064
Specs & Prices content
| Weight | 1.50 |
| Colour | Blue,Clear |
| Print Area | Middle: H35mm W60mm |
| Dimension | H185mm W150mm D55mm |
| Size | Medium |
| Decoration | IN,LF,SE |
| Carton Dimension | 61cmx46cmx46cm |
| Carton Weight | 12 |
| Quantity Per Box | 8 |
Product Configuration
Colour
Price options
Enter your quantity
YOUR PRICE
Your unit price: £114.75 per unit
Your Subtotal: £114.75 excl VAT
ALL-INCLUSIVE PRICING - Our Prices Are Inclusive Of Product, Print, Origination(set-up) & Carriage To One UK Address. NO HIDDEN PRICES - JUST ADD THE VAT1Download Image
Spec Sheet
Request a sample
Increase your quantity to make savings on the unit cost. For a full detailed quote add this product to your enquiry basket above.
Specs & Prices content
| Weight | 1.50 |
| Colour | Blue,Clear |
| Print Area | Middle: H35mm W60mm |
| Dimension | H185mm W150mm D55mm |
| Size | Medium |
| Decoration | IN,LF,SE |
| Carton Dimension | 61cmx46cmx46cm |
| Carton Weight | 12 |
| Quantity Per Box | 8 |
