18cm Optical Crystal Clear & Cobalt Blue Flame Award
Ref: FC246
Specs & Prices content
| Weight | 0.56 |
| Colour | Blue |
| Print Area | H80mm W45mm |
| Dimension | H180mm W95mm D50mm |
| Decoration | IN,SE,SS |
| Carton Dimension | 61cmx46cmx46cm |
| Carton Weight | 13.44 |
| Quantity Per Box | 24 |
Product Configuration
Colour
Price options
Enter your quantity
YOUR PRICE
Your unit price: £82.87 per unit
Your Subtotal: £82.87 excl VAT
ALL-INCLUSIVE PRICING - Our Prices Are Inclusive Of Product, Print, Origination(set-up) & Carriage To One UK Address. NO HIDDEN PRICES - JUST ADD THE VAT1Download Image
Spec Sheet
Request a sample
Increase your quantity to make savings on the unit cost. For a full detailed quote add this product to your enquiry basket above.
Specs & Prices content
| Weight | 0.56 |
| Colour | Blue |
| Print Area | H80mm W45mm |
| Dimension | H180mm W95mm D50mm |
| Decoration | IN,SE,SS |
| Carton Dimension | 61cmx46cmx46cm |
| Carton Weight | 13.44 |
| Quantity Per Box | 24 |
