22.5cm Optical Crystal Rectangle with Silver Star
Ref: SY2046
Specs & Prices content
| Weight | 1.20 |
| Colour | Clear,Silver |
| Print Area | H120mm W55mm |
| Dimension | H225mm W70mm D50mm |
| Size | Large |
| Decoration | IN,SE |
| Carton Dimension | 61cmx46cmx46cm |
| Carton Weight | 14.4 |
| Quantity Per Box | 12 |
Product Configuration
Colour
Price options
Enter your quantity
YOUR PRICE
Your unit price: £100.12 per unit
Your Subtotal: £100.12 excl VAT
ALL-INCLUSIVE PRICING - Our Prices Are Inclusive Of Product, Print, Origination(set-up) & Carriage To One UK Address. NO HIDDEN PRICES - JUST ADD THE VAT1Download Image
Spec Sheet
Request a sample
Increase your quantity to make savings on the unit cost. For a full detailed quote add this product to your enquiry basket above.
Specs & Prices content
| Weight | 1.20 |
| Colour | Clear,Silver |
| Print Area | H120mm W55mm |
| Dimension | H225mm W70mm D50mm |
| Size | Large |
| Decoration | IN,SE |
| Carton Dimension | 61cmx46cmx46cm |
| Carton Weight | 14.4 |
| Quantity Per Box | 12 |
