25.5cm Crystalite Okinawa Tapered Vase
Ref: CB22
Specs & Prices content
| Weight | 2.20 |
| Colour | Clear |
| Print Area | H130mm W70mm |
| Dimension | H255mm W125mm |
| Size | X Large |
| Decoration | IN,HF,SE |
| Carton Dimension | 61cmx46cmx46cm |
| Carton Weight | 8.8 |
| Quantity Per Box | 4 |
Product Configuration
Colour
Price options
Enter your quantity
YOUR PRICE
Your unit price: £87.91 per unit
Your Subtotal: £87.91 excl VAT
ALL-INCLUSIVE PRICING - Our Prices Are Inclusive Of Product, Print, Origination(set-up) & Carriage To One UK Address. NO HIDDEN PRICES - JUST ADD THE VAT1Download Image
Spec Sheet
Request a sample
Increase your quantity to make savings on the unit cost. For a full detailed quote add this product to your enquiry basket above.
Specs & Prices content
| Weight | 2.20 |
| Colour | Clear |
| Print Area | H130mm W70mm |
| Dimension | H255mm W125mm |
| Size | X Large |
| Decoration | IN,HF,SE |
| Carton Dimension | 61cmx46cmx46cm |
| Carton Weight | 8.8 |
| Quantity Per Box | 4 |
