28cm Optical Crystal Deep Etched mounted Rectangle on an Cobalt Blue Base
Ref: FC253
Specs & Prices content
| Weight | 1.30 |
| Colour | Blue |
| Print Area | H120mm W60mm |
| Dimension | H280mm W125mm D65mm |
| Decoration | IN,DC,SE,SS |
| Carton Dimension | 61cmx46cmx46cm |
| Carton Weight | 13 |
| Quantity Per Box | 10 |
Product Configuration
Colour
Price options
Enter your quantity
YOUR PRICE
Your unit price: £93.29 per unit
Your Subtotal: £93.29 excl VAT
ALL-INCLUSIVE PRICING - Our Prices Are Inclusive Of Product, Print, Origination(set-up) & Carriage To One UK Address. NO HIDDEN PRICES - JUST ADD THE VAT1Download Image
Spec Sheet
Request a sample
Increase your quantity to make savings on the unit cost. For a full detailed quote add this product to your enquiry basket above.
Specs & Prices content
| Weight | 1.30 |
| Colour | Blue |
| Print Area | H120mm W60mm |
| Dimension | H280mm W125mm D65mm |
| Decoration | IN,DC,SE,SS |
| Carton Dimension | 61cmx46cmx46cm |
| Carton Weight | 13 |
| Quantity Per Box | 10 |
