30.5cm Optical Crystal Glacier Award
Ref: SY3002
Specs & Prices content
| Weight | 4.80 |
| Colour | Clear |
| Print Area | Top: H90mm W55mm |
| Dimension | H305mm W127mm |
| Size | XX Large |
| Decoration | LF,SE,IN |
| Carton Dimension | 61cmx46cmx46cm |
| Carton Weight | 14.4 |
| Quantity Per Box | 3 |
Product Configuration
Colour
Price options
Enter your quantity
YOUR PRICE
Your unit price: £249.02 per unit
Your Subtotal: £249.02 excl VAT
ALL-INCLUSIVE PRICING - Our Prices Are Inclusive Of Product, Print, Origination(set-up) & Carriage To One UK Address. NO HIDDEN PRICES - JUST ADD THE VAT1Download Image
Spec Sheet
Request a sample
Increase your quantity to make savings on the unit cost. For a full detailed quote add this product to your enquiry basket above.
Specs & Prices content
| Weight | 4.80 |
| Colour | Clear |
| Print Area | Top: H90mm W55mm |
| Dimension | H305mm W127mm |
| Size | XX Large |
| Decoration | LF,SE,IN |
| Carton Dimension | 61cmx46cmx46cm |
| Carton Weight | 14.4 |
| Quantity Per Box | 3 |
