33.5cm Optical Crystal Facet Mounted Peak Award with Onyx Black Base
Ref: SY5056
Specs & Prices content
| Weight | 1.70 |
| Colour | Black,Clear |
| Print Area | Top: H100mm W55mm |
| Dimension | H335mm W105mm |
| Size | XX Large |
| Decoration | IN,SE |
| Carton Dimension | 61cmx46cmx46cm |
| Carton Weight | 13.6 |
| Quantity Per Box | 8 |
Product Configuration
Colour
Price options
Enter your quantity
YOUR PRICE
Your unit price: £129.58 per unit
Your Subtotal: £129.58 excl VAT
ALL-INCLUSIVE PRICING - Our Prices Are Inclusive Of Product, Print, Origination(set-up) & Carriage To One UK Address. NO HIDDEN PRICES - JUST ADD THE VAT1Download Image
Spec Sheet
Request a sample
Increase your quantity to make savings on the unit cost. For a full detailed quote add this product to your enquiry basket above.
Specs & Prices content
| Weight | 1.70 |
| Colour | Black,Clear |
| Print Area | Top: H100mm W55mm |
| Dimension | H335mm W105mm |
| Size | XX Large |
| Decoration | IN,SE |
| Carton Dimension | 61cmx46cmx46cm |
| Carton Weight | 13.6 |
| Quantity Per Box | 8 |
