Bamboo Oblong Award 40mm Thick 70mm x 125mm
Ref: ITEM11545
Specs & Prices content
| Branding Method | Digital Print |
| Branding Position | Front Face |
| Product Width | 70mm |
| Product Height | 125mm |
| Product Depth | 40mm |
| Box Dimensions | Ask For Details |
| Country of Origin | UK |
| Packing Material | Plastic Free Packaging |
| Material Spec 1 | Bamboo 40mm (Sustainably Sourced) |
Product Configuration
Colour
Price options
Enter your quantity
YOUR PRICE
Your unit price: £82.07 per unit
Your Subtotal: £82.07 excl VAT
ALL-INCLUSIVE PRICING - Our Prices Are Inclusive Of Product, Print, Origination(set-up) & Carriage To One UK Address. NO HIDDEN PRICES - JUST ADD THE VAT1Download Image
Spec Sheet
Request a sample
Increase your quantity to make savings on the unit cost. For a full detailed quote add this product to your enquiry basket above.
Specs & Prices content
| Branding Method | Digital Print |
| Branding Position | Front Face |
| Product Width | 70mm |
| Product Height | 125mm |
| Product Depth | 40mm |
| Box Dimensions | Ask For Details |
| Country of Origin | UK |
| Packing Material | Plastic Free Packaging |
| Material Spec 1 | Bamboo 40mm (Sustainably Sourced) |
