20.5cm x 25.5cm Clear Rectangle mounted on a Mahogany Plaque
Ref: IR2
Specs & Prices content
| Weight | 2.45 |
| Colour | Clear,Wood |
| Print Area | H150mm W185mm |
| Dimension | H230mm W280mm |
| Size | Large |
| Decoration | CG,IN,DC,LF,SE,SS |
| Carton Dimension | 61cmx46cmx46cm |
| Carton Weight | 14.7 |
| Quantity Per Box | 6 |
Product Configuration
Colour
Price options
Enter your quantity
YOUR PRICE
Your unit price: £159.39 per unit
Your Subtotal: £159.39 excl VAT
ALL-INCLUSIVE PRICING - Our Prices Are Inclusive Of Product, Print, Origination(set-up) & Carriage To One UK Address. NO HIDDEN PRICES - JUST ADD THE VAT1Download Image
Spec Sheet
Request a sample
Increase your quantity to make savings on the unit cost. For a full detailed quote add this product to your enquiry basket above.
Specs & Prices content
| Weight | 2.45 |
| Colour | Clear,Wood |
| Print Area | H150mm W185mm |
| Dimension | H230mm W280mm |
| Size | Large |
| Decoration | CG,IN,DC,LF,SE,SS |
| Carton Dimension | 61cmx46cmx46cm |
| Carton Weight | 14.7 |
| Quantity Per Box | 6 |
