Ibiza Bamboo - 650 ml Double-Wall Stainless Bottle
Ref: WEF-XXX-ACJCX-22-X
Specs & Prices content
| Product | Black |
| Capacity | 21 oz |
| Lid | Bamboo |
| Print Location | Full wrap on the bottle |
| Deco Method | 4 Colour Inkjet |
| Height | 101.600 mm |
| Width | 185.166 mm |
| Material | Bottle: Stainless Steel, Lid and Bottom: Bamboo |
YOUR PRICE
Your unit price: £9.70 per unit
Your Subtotal: £581.81 excl VAT
ALL-INCLUSIVE PRICING - Our Prices Are Inclusive Of Product, Print, Origination(set-up) & Carriage To One UK Address. NO HIDDEN PRICES - JUST ADD THE VAT1Download Image
Spec Sheet
Request a sample
Increase your quantity to make savings on the unit cost. For a full detailed quote add this product to your enquiry basket above.
Specs & Prices content
| Product | Black |
| Capacity | 21 oz |
| Lid | Bamboo |
| Print Location | Full wrap on the bottle |
| Deco Method | 4 Colour Inkjet |
| Height | 101.600 mm |
| Width | 185.166 mm |
| Material | Bottle: Stainless Steel, Lid and Bottom: Bamboo |
