14.5cm x 14.5cm x 15mm Jade Glass Facetted Octagon Award
Ref: R79
Specs & Prices content
| Weight | 0.90 |
| Colour | Jade |
| Print Area | H95mm W95mm |
| Dimension | H160mm W145mm |
| Size | Medium |
| Decoration | CG,IN,DC,LF,SE,SS |
| Carton Dimension | 61cmx46cmx46cm |
| Carton Weight | 16.2 |
| Quantity Per Box | 18 |
Product Configuration
Colour
Price options
Enter your quantity
YOUR PRICE
Your unit price: £67.90 per unit
Your Subtotal: £67.90 excl VAT
ALL-INCLUSIVE PRICING - Our Prices Are Inclusive Of Product, Print, Origination(set-up) & Carriage To One UK Address. NO HIDDEN PRICES - JUST ADD THE VAT1Download Image
Spec Sheet
Request a sample
Increase your quantity to make savings on the unit cost. For a full detailed quote add this product to your enquiry basket above.
Specs & Prices content
| Weight | 0.90 |
| Colour | Jade |
| Print Area | H95mm W95mm |
| Dimension | H160mm W145mm |
| Size | Medium |
| Decoration | CG,IN,DC,LF,SE,SS |
| Carton Dimension | 61cmx46cmx46cm |
| Carton Weight | 16.2 |
| Quantity Per Box | 18 |
