17cm Optical Crystal Eco Excellence Award with a Single Green Leaf
Ref: SY3006
Specs & Prices content
| Weight | 1.40 |
| Colour | Clear,Green |
| Print Area | H100mm W75mm |
| Dimension | H170mm W110mm D40mm |
| Size | Medium |
| Decoration | IN,LF,SE |
| Carton Dimension | 61cmx46cmx46cm |
| Carton Weight | 14 |
| Quantity Per Box | 10 |
Product Configuration
Colour
Price options
Enter your quantity
YOUR PRICE
Your unit price: £84.25 per unit
Your Subtotal: £84.25 excl VAT
ALL-INCLUSIVE PRICING - Our Prices Are Inclusive Of Product, Print, Origination(set-up) & Carriage To One UK Address. NO HIDDEN PRICES - JUST ADD THE VAT1Download Image
Spec Sheet
Request a sample
Increase your quantity to make savings on the unit cost. For a full detailed quote add this product to your enquiry basket above.
Specs & Prices content
| Weight | 1.40 |
| Colour | Clear,Green |
| Print Area | H100mm W75mm |
| Dimension | H170mm W110mm D40mm |
| Size | Medium |
| Decoration | IN,LF,SE |
| Carton Dimension | 61cmx46cmx46cm |
| Carton Weight | 14 |
| Quantity Per Box | 10 |
