16cm Sparkling Silver Optical Crystal Star Column Award
Ref: FC239
Specs & Prices content
| Weight | 0.91 |
| Colour | Silver |
| Print Area | Front - H50mm W40mm Top H25mm W30mm |
| Dimension | H160mm W90mm D50mm |
| Decoration | IN,SE,SS |
| Carton Dimension | 61cmx46cmx46cm |
| Carton Weight | 10.92 |
| Quantity Per Box | 12 |
Product Configuration
Colour
Price options
Enter your quantity
YOUR PRICE
Your unit price: £107.64 per unit
Your Subtotal: £107.64 excl VAT
ALL-INCLUSIVE PRICING - Our Prices Are Inclusive Of Product, Print, Origination(set-up) & Carriage To One UK Address. NO HIDDEN PRICES - JUST ADD THE VAT1Download Image
Spec Sheet
Request a sample
Increase your quantity to make savings on the unit cost. For a full detailed quote add this product to your enquiry basket above.
Specs & Prices content
| Weight | 0.91 |
| Colour | Silver |
| Print Area | Front - H50mm W40mm Top H25mm W30mm |
| Dimension | H160mm W90mm D50mm |
| Decoration | IN,SE,SS |
| Carton Dimension | 61cmx46cmx46cm |
| Carton Weight | 10.92 |
| Quantity Per Box | 12 |
