20cm Optical Crystal Clear & Cobalt Blue Flame Award
Ref: FC247
Specs & Prices content
| Weight | 0.75 |
| Colour | Blue |
| Print Area | H85mm W50mm |
| Dimension | H200mm W105mm D55mm |
| Decoration | IN,SE,SS |
| Carton Dimension | 61cmx46cmx46cm |
| Carton Weight | 18 |
| Quantity Per Box | 24 |
Product Configuration
Colour
Price options
Enter your quantity
YOUR PRICE
Your unit price: £89.98 per unit
Your Subtotal: £89.98 excl VAT
ALL-INCLUSIVE PRICING - Our Prices Are Inclusive Of Product, Print, Origination(set-up) & Carriage To One UK Address. NO HIDDEN PRICES - JUST ADD THE VAT1Download Image
Spec Sheet
Request a sample
Increase your quantity to make savings on the unit cost. For a full detailed quote add this product to your enquiry basket above.
Specs & Prices content
| Weight | 0.75 |
| Colour | Blue |
| Print Area | H85mm W50mm |
| Dimension | H200mm W105mm D55mm |
| Decoration | IN,SE,SS |
| Carton Dimension | 61cmx46cmx46cm |
| Carton Weight | 18 |
| Quantity Per Box | 24 |
