20cm Optical Crystal Facet Iceberg Award
Ref: SY2077
Specs & Prices content
| Weight | 3.00 |
| Colour | Clear |
| Print Area | H110mm W95mm |
| Dimension | H200mm W150mm D60mm |
| Size | Large |
| Decoration | IN,DC,LF,SE |
| Carton Dimension | 61cmx46cmx46cm |
| Carton Weight | 15 |
| Quantity Per Box | 5 |
Product Configuration
Colour
Price options
Enter your quantity
YOUR PRICE
Your unit price: £115.16 per unit
Your Subtotal: £115.16 excl VAT
ALL-INCLUSIVE PRICING - Our Prices Are Inclusive Of Product, Print, Origination(set-up) & Carriage To One UK Address. NO HIDDEN PRICES - JUST ADD THE VAT1Download Image
Spec Sheet
Request a sample
Increase your quantity to make savings on the unit cost. For a full detailed quote add this product to your enquiry basket above.
Specs & Prices content
| Weight | 3.00 |
| Colour | Clear |
| Print Area | H110mm W95mm |
| Dimension | H200mm W150mm D60mm |
| Size | Large |
| Decoration | IN,DC,LF,SE |
| Carton Dimension | 61cmx46cmx46cm |
| Carton Weight | 15 |
| Quantity Per Box | 5 |
