Cádiz Glass Bamboo Lid Tumbler - 500 ml
Ref: WKF-XXX-ACJ0X-17-X
Specs & Prices content
| Product | Clear |
| Capacity | 17 oz |
| Lid | Bamboo |
| Print Location | Full wrap on the bottle |
| Deco Method | 4 Colour Inkjet |
| Height | 76.200 mm |
| Width | 245.000 mm |
| Material | Borosilicate glass; lid: FSC bamboo |
YOUR PRICE
Your unit price: £3.85 per unit
Your Subtotal: £61.60 excl VAT
ALL-INCLUSIVE PRICING - Our Prices Are Inclusive Of Product, Print, Origination(set-up) & Carriage To One UK Address. NO HIDDEN PRICES - JUST ADD THE VAT1Download Image
Spec Sheet
Request a sample
Increase your quantity to make savings on the unit cost. For a full detailed quote add this product to your enquiry basket above.
Specs & Prices content
| Product | Clear |
| Capacity | 17 oz |
| Lid | Bamboo |
| Print Location | Full wrap on the bottle |
| Deco Method | 4 Colour Inkjet |
| Height | 76.200 mm |
| Width | 245.000 mm |
| Material | Borosilicate glass; lid: FSC bamboo |
