Islander Recycled Plastic Brights Gel Grip Pen
Ref: AML-XXX-BDJBD-BG-C
Specs & Prices content
| Barrel | Royal Blue |
| Ink Type | Gel |
| Ink | Blue |
| Point Size | 0.7 mm |
| Print Location | Centred on barrel |
| Deco Method | 4 Colour Inkjet |
| Height | 7.493 mm |
| Width | 56.591 mm |
| Material | RABS Plastic |
YOUR PRICE
Your unit price: £0.83 per unit
Your Subtotal: £207.00 excl VAT
ALL-INCLUSIVE PRICING - Our Prices Are Inclusive Of Product, Print, Origination(set-up) & Carriage To One UK Address. NO HIDDEN PRICES - JUST ADD THE VAT1Download Image
Spec Sheet
Request a sample
Increase your quantity to make savings on the unit cost. For a full detailed quote add this product to your enquiry basket above.
Specs & Prices content
| Barrel | Royal Blue |
| Ink Type | Gel |
| Ink | Blue |
| Point Size | 0.7 mm |
| Print Location | Centred on barrel |
| Deco Method | 4 Colour Inkjet |
| Height | 7.493 mm |
| Width | 56.591 mm |
| Material | RABS Plastic |

