BIC® ECO Sticky Notes - Rectangle
Ref: GG320FC
Specs & Prices content
| Branding Method | Full Colour Print |
| Material | Recycled Paper |
| Colours | Full Colour |
| Size | 101mm x 75mm |
| Number Of Sheets | 50 |
| Print Area | 101mm x 7 mm |
| Unit Weight | 16.4 g |
| M O Q | 250 |
| Artwork | Required in any vectorised file format |
| Production Proof | Visuals supplied within 24 hours |
| Pre Production Sample | Approx 2 weeks from artwork approval |
YOUR PRICE
Your unit price: £0.80 per unit
Your Subtotal: £200.79 excl VAT
ALL-INCLUSIVE PRICING - Our Prices Are Inclusive Of Product, Print, Origination(set-up) & Carriage To One UK Address. NO HIDDEN PRICES - JUST ADD THE VAT1Download Image
Spec Sheet
Request a sample
Increase your quantity to make savings on the unit cost. For a full detailed quote add this product to your enquiry basket above.
Specs & Prices content
| Branding Method | Full Colour Print |
| Material | Recycled Paper |
| Colours | Full Colour |
| Size | 101mm x 75mm |
| Number Of Sheets | 50 |
| Print Area | 101mm x 7 mm |
| Unit Weight | 16.4 g |
| M O Q | 250 |
| Artwork | Required in any vectorised file format |
| Production Proof | Visuals supplied within 24 hours |
| Pre Production Sample | Approx 2 weeks from artwork approval |
