Café Virtuoso - 355 ml Ceramic Mug with Bamboo Lid
Ref: MVI-XGS-ACKCX-14-X
Specs & Prices content
| Product | Black |
| Capacity | 12 oz |
| Lid | Bamboo |
| Print Location | Wraparoun |
| Deco Method | Silkscreen |
| Height | 25.400 mm |
| Width | 230.000 mm |
| Material | Ceramic and bamboo lid |
YOUR PRICE
Your unit price: £5.34 per unit
Your Subtotal: £384.83 excl VAT
ALL-INCLUSIVE PRICING - Our Prices Are Inclusive Of Product, Print, Origination(set-up) & Carriage To One UK Address. NO HIDDEN PRICES - JUST ADD THE VAT1Download Image
Spec Sheet
Request a sample
Increase your quantity to make savings on the unit cost. For a full detailed quote add this product to your enquiry basket above.
Specs & Prices content
| Product | Black |
| Capacity | 12 oz |
| Lid | Bamboo |
| Print Location | Wraparoun |
| Deco Method | Silkscreen |
| Height | 25.400 mm |
| Width | 230.000 mm |
| Material | Ceramic and bamboo lid |
